Oceanotechnika

OCEANOTECHNIKA


  • Index
  •  » Uczelnia
  •  » Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

#1 2010-11-24 15:54:08

 widonkrag

Reprezentant JP

105211
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 40

Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

Zajęcia piątkowe (26.11) przeniesione na poniedziałek(29.11), więc w piątek mamy wolne. We wtorek(30.11) osoby, które chcą podnieść ocenę z Problemów i urządzeń głębinowych to muszą przygotować prezentacje, tematy już zarezerwowane: Podnoszenie pojazdów z dna morskiego - Edyta, Materiały używane do konstrukcji urządzeń morskich - ja. Również po zajęciach z Panem Michalskim nie mamy tego dnia zajęć z Panem Żakiem, ale za to mamy zajęcia z Panią Grelowską. Odnośnie zajęć z Panem Kozaczką w środę z Ochrony Wibroakustycznej - są one zaliczane seminaryjnie i trzeba przygotować prezentacje na 8 grudnia (sądzę, że jeden temat na dwie osoby) (tematy prezentacji mam pokazać w poniedziałek(29.11) więc trzeba coś wymyślić). W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pisać na gadu lub maila, gdyż forum nie działa w akademcu.


siedzimy na dachach i bawimy się w powietrze.....

Offline

 

#2 2010-12-07 12:55:07

 widonkrag

Reprezentant JP

105211
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 40

Re: Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

Hej, dobre wieści jutro po dwóch pierwszych godzinach z Panem Ćwiklikiem mamy wycieczkę do BIURA HYDROGRAFII MARYNARKI WOJENNEJ mamy tam być na godzinę 11.00 później mamy wolne aż do piątku gdyż laboratoria z OCC rozpoczną się dopiero w styczniu.


siedzimy na dachach i bawimy się w powietrze.....

Offline

 

#3 2011-01-17 18:18:39

 Edison

Reprezentant JP

3510859
Skąd: Silesia/Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-18
Posty: 22
Punktów :   

Re: Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

Wtorek (18.01) zajęcia w MIR o 8.55 przed budynkiem (ul. H.Kołłątaja 1)
Środa (19.01) koło z wizualizacji sygnałów, należy oddać rozdziały skryptu do pól fizycznych
Czwartek (20.01) są jakieś laborki z Bielakiem (?)
Piątek (21.01) zaliczenie zajęć u Grelowskiej godzina 12.00. Należy przynieść wykresy (2) i tabelę z wyliczonymi współczynnikami. Grelowska chce z każdym indywidualnie porozmawiać. Wcześniej wpisy u Żaka.


I'm just a person trapped inside a woman's body

Offline

 

#4 2011-01-23 02:24:07

 widonkrag

Reprezentant JP

105211
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-03-17
Posty: 40

Re: Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

Poniedziałek 24 styczeń po godz. 10.00 będę się widzieć z panem Bielańskim więc proszę do godziny 9.30 o przesłanie na pocztę projektów pojazdów podwodnych. Będą też ewentualne wpisy dla osób które zaliczyły. Proszę podać propozycję na ewentualną poprawę. Dowiem się jak tez będą zaliczane ewentualne laboratoria, które się nie odbyły w czwartek.
Wtorek 25 stycznia o godz. 11.00 poprawa z metod badań środowiska morskiego u pani Grelowskiej. Osoby, które będą poprawiać proszę mnie obudzić o 10.00 to podrzucę wam indeksy później mam prośbę aby jedna osoba mi je przyniosła.
Środa 26 stycznia idę po wpisy do pana Michalskiego dla całej grupy.
Czwartek 27 stycznia 12.00 poprawa z system ocean - atmosfera, salę podam w poniedziałek.
Jak na razie to wszystko co wiem o reszcie będę informować na bieżąco.


siedzimy na dachach i bawimy się w powietrze.....

Offline

 
  • Index
  •  » Uczelnia
  •  » Rozkład jazdy kontrolowanej na przyszłe kilka dni...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifacontinental.pun.pl www.jamesbond.pun.pl www.ls2008-pl.pun.pl www.rasengannaruto.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl